هزینه های ثبت نام در اولین همایش ملی آموزش ریاضی چالش ها و فرصت ها
نوع عضویت با مقاله
بدون مقاله
دانشجو 800000
900000
معلمان 900000 1000000
شرکت کننده آزاد 1000000 1200000

نکته : مبلغ های جدول فوق به ریال می باشد.

- شرکت کنندگان، لازم است وجه را به حساب شماره 0110959578001 بانک ملی شعبه  شاهین بنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی واریز و اسکن رسید واریز را ارسال نمایند.

 

- لازم به ذکر است که هزینه های جدول فوق تنها جهت ثبت نام در کنفرانس و ارسال یک مقاله است و شرکت کنندگان جهت ارسال بیش از یک  مقاله می بایست مبلغ 300000 ریال را به هزینه­ های جدول فوق اضافه کنند.

نحوه ثبت نام در بخش‌های مختلف همایش:

عضویت در سایت

راهنمای ثبت‌نام در همایش

راهنمای ثبت‌نام در کارگاههای آموزشی‌‌

پرداخت هزینه

 


 

عضویت در سایت

 

ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق وب سایت انجام می‌شود. ابتدا باید در سایت عضو شوید. برای این کار به قسمت عضویت در سایت در صفحه اول مراجعه کرده و با تکمیل فرم مربوطه، یک نام کاربری را انتخاب می‌کنید. پس از تکمیل عضویت کلمه عبور از طریق وب سایت به شما تخصیص می یابد و نیز به ایمیل ثبت شده در فرم ارسال می گردد.، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.


 

عضویت به دو صورت انجام می‌شود:

 

1. عضویت حقیقی

 

2. عضویت حقوقی

 

عضویت حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش، کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

 

عضویت حقوقی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. با این گونه عضویت، قابلیت ثبت‌نام گروهی (ثبت‌نام بیش از یک نفر تحت نام یک شرکت یا سازمان) فعال می‌شود.

 

نکته مهم:

 

  • برای انجام ثبت نام گروهی، می بایستی هر یک از افراد ثبت نام شونده در قسمت عضویت، به طور حقیقی عضو سایت شوند. سپس فرد ثبت نام کننده حقوقی، با وارد کردن ایمیل این افراد، می تواند آنها را در همایش ثبت نام کند.لازم به ذکر است نوع عضویت(دانشجو ، استاد و ...) در پرداخت هزینه همایش موثر است.

 

راهنمای ثبت نام در همایش

پس از تکمیل عضویت در وب سایت همایش، با مراجعه به این صفحه(فرم شرکت در همایش) می‌توانید در همایش ثبت‌نام کنید.

پس از زدن کلید ذخیره فرم مشخصات شما برای مدیر ثبت نام ارسال می گردد. و توسط ایشان مورد بررسی قرار می گیرد.